Умре пролет-стан Пролет - Кина Шандонг Qingyun машина

Умре пролет-стан пролет

Краток опис:

Умре извори се користат во печат умира, метал умре-кастинг умира, пластични калапи и други еластична движат прецизност механичка опрема, автомобили и други области. Хром легура на челик е генерално се користи во материјалот на умре пролет. Хром легура на челик за пружини има карактеристики на висока температура отпор, цврстина и долг живот.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Умре извори се користат во печат умира, метал умре-кастинг умира, пластични калапи и други еластична движат прецизност механичка опрема, автомобили и други области. Хром легура на челик е генерално се користи во материјалот на умре пролет. Хром легура на челик за пружини има карактеристики на висока температура отпор, цврстина и долг живот.

  2 3 4 5 Умре пролет-стан пролет


 • Претходна:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!