Голем пролет - жешка серпентина пролетта тешки пролет - Кина Шандонг Qingyun машина

Голем пролет - жешка серпентина пролетта тешки пролет

Краток опис:

ot серпентина пролетта е исто така познат како голем пролет, бидејќи општата дијаметар на пролетта е многу голем, со дијаметар од серпентина на топла пролет серпентина достигне 16-200mm, а процесот на производство усвојува технологија жешка серпентина. Џиновската пролетта е лесно да пресврт по греење, а нејзината еластичност е мал. По формирањето, треба калење и калење. Пролет се користи во националната одбрана, океанот, простор, железнички, нуклеарната енергија, енергијата на ветерот, топлинска енергија, инженеринг машини, рударски машини, градежни м ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  ot серпентина пролетта е исто така познат како голем пролет, бидејќи општата дијаметар на пролетта е многу голем, со дијаметар од серпентина на топла пролет серпентина достигне 16-200mm, а процесот на производство усвојува технологија жешка серпентина. Џиновската пролетта е лесно да пресврт по греење, а нејзината еластичност е мал. По формирањето, треба калење и калење. Пролет се користи во националната одбрана, океанот, простор, железнички, нуклеарната енергија, силата на ветерот, топлинска енергија, инженеринг машини, рударски машини, градежни машини, лифт, и така натаму, поддршка или замена на топли извори серпентина на фабрика за челик и моќта постројки и друга опрема дома и во странство.

   2 1


 • Претходна:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!