Тензија пролет - Кина Шандонг Qingyun машина

тензија пролет

Краток опис:

Тензија пролет-Истегнување извори, исто така познат како спирала напнатост извори, обично се фрла со голем круг делови. Тие може да се користи во многу апликации, како што се производство собранието, експериментирање, истражување и развој, и одржување. пролет тензија игра важна улога во глобалниот пазар и е широко се користат во одбрана, морски, компјутери, електроника, автомобили, мувла, медицина, биохемија, воздушната, железнички, нуклеарната енергија, енергијата на ветерот, топлинска енергија, изградба Machi ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Тензија пролет-Истегнување извори, исто така познат како спирала напнатост извори, обично се фрла со голем круг делови. Тие може да се користи во многу апликации, како што се производство собранието, експериментирање, истражување и развој, и одржување. пролет тензија игра важна улога во глобалниот пазар и е широко се користат во одбрана, морски, компјутери, електроника, автомобили, мувла, медицина, биохемија, воздушната, железнички, нуклеарната енергија, енергијата на ветерот, топлинска енергија, градежни машини, рударски машини , градежни машини, лифтови и други области.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


 • Претходна:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!