Кула пролет конусна пролет - Кина Шандонг Qingyun машина

Кула пролет конусна пролет

Краток опис:

Кула пролетта е еден вид на амортизацијата пролет. Нејзини главни карактеристики се мал обем, голем товар и променлива вкочанетост. Таа е широко се користи во случаи со мал простор и голем товар и шок апсорбер.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Кула пролетта е еден вид на амортизацијата пролет. Нејзини главни карактеристики се мал обем, голем товар и променлива вкочанетост. Таа е широко се користи во случаи со мал простор и голем товар и шок апсорбер.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


 • Претходна:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!